7 Şubat 2020 Cuma

Arka Sokaklar 542. Bölüm Fragmanı Özeti Full HD Tek Parça izle

Arka Sokaklar 542. Bölüm Fragmanı Özeti Full HD Tek Parça izle 
Arka Sokaklar 542. Bölüm izle Bedran, kardeşi Mirza'nın ölümünden sonra öfkesinden eylemlerin şiddetini arttırır. Mirza'nın eşi Güle'yi restoran bombalama eyleminde kullanır ve çok sayıda kişinin ölmesine neden olur. Rıza Baba'nın kızı, Ali'nin eşi Pınar'da çocukları ile birlikte o restorana gider. Patlama esnasında restoranın çok yakınındadırlar. Patlama sonrası olayı öğrenen Rıza Baba ve Ali, Pınar ve çocuklara ulaşmaya çalışırlar.

Arka Sokaklar 542. Bölüm Selin ise, görev başında iken Bedran'ın adamları tarafından kaçırılır. Bedran eline geçirdiği Selin'i, Mesut ve ekibimize karşı bir koz olarak kullanır. Ekibimiz tüm çabalarına rağmen Selin'e ulaşmayı başaramaz. Bedran ise, Mesut'a kafasına silah dayanmış Selin'in fotoğraflarını göndererek bir buluşma ayarlar. Mesut, Selin'i kurtarmak ve Bedran'ı yakalamak için buluşma yerine gider; fakat, Selin, Bedran'ın yanında değil, denizin açığındaki bir teknededir. Mesut ve Bedran arasında yumruk yumruğa bir kavga başlar. Teknede ise, Selin için sayılı dakikalar vardır. Bedran'ın adamı, Dila'nın tüm engellemelerine rağmen, elleri ve ayakları bağlı Selin'i denize atar.

Dizi Fragmanı - Dizi Haberleri - Vizyondaki Filmler
Arka Sokaklar 542. Bölüm izle, Arka Sokaklar 542. Bölüm full izle, Arka Sokaklar 542. Bölüm hd izle, Arka Sokaklar 542. Bölüm tek parça izle, Arka Sokaklar 542. Bölüm Son Bölüm izle, Arka Sokaklar 542. Bölüm Yeni Bölüm izle, Arka Sokaklar 542. Bölüm Özeti, Arka Sokaklar 542. Bölüm Fragmanı
 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme