7 Şubat 2020 Cuma

Şampiyon 20. Bölüm Fragmanı Özeti Full HD Tek Parça izle

Şampiyon 20. Bölüm Fragmanı Özeti Full HD Tek Parça izle 
Şampiyon 20. Bölüm izle Elisa Elif, Fırat’ın sayesinde onu kaçırmak isteyen kar maskeli adamların elinden kurtulmuştur. Onu kimin kaçırtmak isteyeceği konusunda bir fikirleri yoktur. Bu arada Suna, Elif’e güvenmemekte ve gizlediği bir şeyler olduğunu düşünmektedir. Bu düşüncesini Fırat’a söyler. Mücella olanlardan pişmandır. Serhat ile konuşur. Ancak Serhat bu kez kararlıdır. Boşanma kararından vazgeçmez. Kerem’in maçı büyük ses getirmiştir.

Şampiyon 20. Bölüm Tansel ona yeni maç ayarlamaya çalışırken ummadığı bir teklif gelir. Zafer Şahin’in artık boks yapamayacağını ona nasıl söyleyeceğini bilememektedir. Bu yüzden Fırat Şahin ile konuşur. Şahin yıkılmıştır. Derviş Aladağlı’nın hapishanede öldüğü haberi gelmiştir. Herkes şoktadır. Zafer, Fırat’a yeni bir maç ayarlamaya çalışmaktadır. Ancak hiçbir organizasyon olumlu cevap vermez. O sırada hiç ummadık birinden maç teklifi gelir. Kar maskeli adamlar pes etmemiştir ve Elisa Elif’in yalnız anını kollayıp onu kaçırırlar. Fakat Elif bir fırsat bulup olduğu yerin konumunu Fırat’a göndermeyi başarır.

Dizi Fragmanı - Dizi Haberleri - Vizyondaki Filmler
Şampiyon 20. Bölüm izle, Şampiyon 20. Bölüm full izle, Şampiyon 20. Bölüm hd izle, Şampiyon 20. Bölüm tek parça izle, Şampiyon 20. Bölüm Son Bölüm izle, Şampiyon 20. Bölüm Yeni Bölüm izle, Şampiyon 20. Bölüm Özeti, Şampiyon 20. Bölüm Fragmanı
 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme